درباره برند مهران مدیری

برند ایرانی مهران مدیری از سال 2021 میلادی فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری آغاز کرد و نخستین کلکسیون عطری خود را که شامل دو عطر زنانه و دو عطر مردانه ناب و باشکوه است، روانه بازار نمود.
مهران مدیری متولد سال ۱۳۴۸ است و تقریبا تمام ایرانی ها او را می شناسند. مدیری تاکنون خالق آثار بسیاری بوده و از او با عناوین کارگردان، هنرپیشه سینما و تلویزیون، خواننده، طراح تیتراژ، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه کننده یاد می شود. از جمله مجموعه های تلویزیونی که وی در آن ها کارگردان و بازیگر بوده می توان سریال های: ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، نود شب، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، شوخی کردم، در حاشیه، در حاشیه ۲، دورهمی و هیولا را نام برد.

 او همچنان با ارائه آثار مختلف به هنرنمایی می پردازد و در کنار فعالیت های خود این بار دست به تولید عطر مهران مدیری زده است.

 

معرفی عطرهای مهران مدیری

عطر مهران مدیری تعاملی است میان دو هنر برجسته؛ فیلم و عطر. دنیایی از احساسات در تصویر و رایحه، رابطه ای میان چشم و بینی، جهانی از خاطرات که در هر لحظه با دیدن یک تصویر یا استشمام یک رایحه زنده می شود. فیلم و عطر هر دو لحظات را ثبت و ضبط می کنند و خاطرات و تجربیات گذشته را دوباره زنده می کنند.
بماند به یادگار، لحظاتی شاد که با یک رایحه در ذهن ثبت می شود.
بماند به یادگار، احساس شور و عشقی که با یک رایحه خوش همراه می شود.
بماند به یادگار، رایحه خوش عطری که بر خاطرات نقش بسته است.

Contact Us

Mehran Modiri brand is produced and offered by AriaChic company under  license of the ”Luxury Brand Design” . For more information, you can visit AriaChic website.

بماند به یادگار، لحظاتی شاد که با یک رایحه در ذهن ثبت می‌شود. احساس شور و عشقی که با یک رایحه خوش همراه می‌شود. رایحه خوش عطری که بر خاطرات نقش بسته است.